Horizontal Double Cable Seal - Black DS-H10-BLK
Scanstrut
Produktnr.:
DS-HD10-BLK
Lager
På lager
Kvantumsrabatt
1
stk
Kjøp
Legg i handleliste
Vanntett Horisontal Dobbel Kabelgjennomføring - Sort DS-H10-BLK
Laget for to kabler
IP68 vanntett
Installer to kabler - velg en kombinasjon:
6mm x 2
7mm x 2
8mm x 2
9mm x 2
10mm x 2
Blank x 2
Kompakt størrelse - bare L:66,5mm x B:75,1mm x H:28,5mm
Enkel montering av kabler, sparer deg for installasjonstid på de fleste materialer
Sort slagfast plast
Inkluderer 316 syrefaste stålskruer og vanntett 3M pakning
Materialene som er brukt er UV-bestandige og hardføre
Ikke mer griseri med tetningstoff på plugger og ledninger.
Bestselgere
0
SPUMA 400 (LMR400)
Pris
0
RG214 Coax, Halogen free LSZH, MIL-C-17
Pris
RG58 COAX KABEL
RG59 COAX KABEL
NMEA 0183 PC Opto-isolator cable, RS232 DB9 female, shielded
Elektrisk kabel fortinnet, OceanFlex CM02/07.30 - 2x2,5 mm, sort
Tilbud
-5%