11 N-50-7-82/133NE LMR 400 - Klemfri montering
Huber Suhner
Produktnr.:
Lager
På lager
Kvantumsrabatt
1
stk
Kjøp
Legg i handleliste
H+S
Suitable cables SPUMA_400-FR
Product code 11_N-50-7-82/133_N
Gasket VMQ (Silicone rubber)
Insulator PTFE (Polytetrafluoroethylene)
Centre contact Bronze / Gold Plating (Nickel underplated)
Ingress protection (IP Rating) Mated / IP67
Available as assembly only No
Details CAS: 7439-92-1 Lead
Cable group U30 , U30 - 7 mm / 50 Ohm
Additional cables LMR-400
Standard IEC 61169-16_MIL-STD-348A/304_CECC 22210
Mating cycles 500
Weight 0.0546 kg
Exemptions 6c
Directive RoHS 2011/65/EU and (EU) 2015/863
Cable entry outer contact clamped
Interface type N
Gender plug
Operation temperature -40 °C ... 160 °C
Rating Compliant with exemption , Contains one or more SVHC >0,1%
Coupling nut Brass / SUCOPLATE (R) Plating
Outer conductor Brass / SUCOPLATE (R) Plating
Interface frequency 11 GHz
Body Brass / SUCOPLATE (R) Plating
Cable entry centre contact plugged
Impedance 50 Ω
Regulation REACH 1907/2006 Article 33 SVHC
Bestselgere
0
SPUMA 400 (LMR400)
Pris
0
RG214 Coax, Halogen free LSZH, MIL-C-17
Pris
RG58 COAX KABEL
RG59 COAX KABEL
NMEA 0183 PC Opto-isolator cable, RS232 DB9 female, shielded
Elektrisk kabel fortinnet, OceanFlex CM02/07.30 - 2x2,5 mm, sort
Tilbud
-5%