IDC-200B-20 20--35Vdc input- 20Vdc output- 16A
Samlex
Produktnr.:
62465-20V
Lager
På lager
Kvantumsrabatt
1
stk
Kjøp
Legg i handleliste
Input Voltage 20 to 35 VDC
Output Voltage 20 VDC
Dimensions 176 x 88 x 50 mm
Weight 0,6 Kgs
Output 16 Amps
Bestselgere
0
SPUMA 400 (LMR400)
Pris
0
RG214 Coax, Halogen free LSZH, MIL-C-17
Pris
RG58 COAX KABEL
RG59 COAX KABEL
NMEA 0183 PC Opto-isolator cable, RS232 DB9 female, shielded
Elektrisk kabel fortinnet, OceanFlex CM02/07.30 - 2x2,5 mm, sort
Tilbud
-5%
Raymarine LightHouse Kart
Relaterte varer
SAILOR 6090 Power Converter 24V DC to 12V DC
/Stk
IDC-200B-24 20-35Vdc input- 24,5Vdc output- 8A
IDC-100B-12 20-35Vdc input- 12,5Vdc output- 8A
PS-310 #01 24V DC/DC Converter for GM600
SDC-20- 20-35Vdc input- 13-8Vdc output 20A