IDC-200A-20 9-18Vdc input- 20Vdc output- 16A
Samlex
Produktnr.:
62460-20V
Lager
På lager
Kvantumsrabatt
1
stk
Kjøp
Legg i handleliste
Input Voltage 9 to 18 VDC
Output Voltage 20VDC
Dimensions 176 x 88 x 50 mm
Weight 0,6 Kgs
Output 16 Amp
Bestselgere
0
SPUMA 400 (LMR400)
Pris
0
RG214 Coax, Halogen free LSZH, MIL-C-17
Pris
RG58 COAX KABEL
RG59 COAX KABEL
NMEA 0183 PC Opto-isolator cable, RS232 DB9 female, shielded
Elektrisk kabel fortinnet, OceanFlex CM02/07.30 - 2x2,5 mm, sort
Tilbud
-5%